Pomoc Drogowa Rybnik

Poszukujesz Pomocy Drogowej w okolicy Rybniku?

Zadzwoń na całodobową infolinię!

Oferujemy także pomoc drogową z dojazdem
na terenie całej Polski jak również za granicą!

Laweta i Autolaweta Rybnik

Prowadząc firmę świadczącą usługi z zakresu Pomocy Drogowej musimy być w stanie wykorzystać jedno z podstawowych narzędzi, które nawet przypadkowy człowiek kojarzy z naszą branżą – Lawety. Czasem nazywana jest ona autolawetą. Dla nas nie stanowi to żadnej różnicy, ponieważ dzięki wielu inwestycjom posiadamy silnie rozbudowaną, nowoczesną flotę tychże pojazdów.

Aby autolawety były zawsze w pełni sprawne i umożliwiały nam bezproblemowy dojazd do klienta, a następnie sprawną pomoc na miejscu, musimy dbać o ich stałą konserwację. Aby takową zapewnić poddajemy nasze pojazdy cyklicznym kontrolom serwisowym, dzięki czemu nigdy jeszcze laweta nie odmówiła nam pracy podczas wyjazdu.

Dbanie o stan pojazdu to jednak nie wszystko! Staramy się nasz sprzęt stale unowocześniać, a jeżeli nie jest to możliwe to również wymieniać go na nowsze modele, które na pokładzie mają lepsze technologie i zapewniają większy wachlarz sposobów na pomoc drogową.

Pojazdy same w sobie to przecież tylko martwe przedmioty! Nie wolno zapomnieć nam o pracownikach. Nasza obsługa lawet to ludzie, którzy pracują z ich wykorzystaniem już od wielu lat i w wielu różnych sytuacjach z tych autolawet byli w stanie skorzystać. Dzięki temu nie dziwi ich właściwie żadna, napotkana w ciągu dalszych zleceń usługa, dzięki czemu usługa wykonywana jest zawsze profesjonalnie, sprawnie, a przede wszystkim – terminowo i bezpiecznie!

Porządna laweta jest Ci potrzebna od zaraz? Zadzwoń do nas!

Pomoc drogowa każdego dnia o każdej porze

Transport przy użyciu lawety

Dowóz paliwa do klienta

Spuszczanie paliwa źle zatankowanego

Niewielkie naprawy auta na miejscu awarii

Inne (telefonicznie udzielimy informacji czy będziemy Ci w stanie pomóc)