Pomoc Drogowa Rybnik

Poszukujesz Pomocy Drogowej w okolicy Rybniku?

Zadzwoń na całodobową infolinię!

Oferujemy także pomoc drogową z dojazdem
na terenie całej Polski jak również za granicą!

Holowanie i Autoholowanie Rybnik

W firmach Pomocy Drogowej autolaweta to nie wszystko! Nie wolno nam zapominać o sprzęcie równie użytecznym, jednakże o nieco odmiennym użyciu – autoholowniku. Czasem zwany po prostu holownikiem, jest wspaniałym uzupełnieniem autolawety, a jego wykorzystanie nie odbiega zbyt mocno od naszych oczekiwań.

Może być trudno przytoczyć sytuację, do której wyjeżdżać lepiej jest holownikiem. Okres zimowy daje nam jednak takich okazji bardzo wiele – śnie i sposób odśnieżania naszych ulic sprawia, że często tworzymy bardzo niebezpieczne zaspy. Jeżeli samochód w takowej utknie to czasem, mimo pomocy okolicznych osób, nie będziemy w stanie uwolnić go bez specjalistycznego wyposażenia. W takiej właśnie sytuacji wykorzystać możemy holownik, który zapewni bezproblemową i sprawną pomoc, gwarantując terminowość dalszej pracy oraz bezpieczeństwo.

Aby wykorzystać autoholownik trzeba go jednak mieć! Nasza firma dysponuje rozbudowaną flotą nowoczesnych autoholowników, które utrzymujemy stale w najlepszych możliwych osiągach, co zapewnia bezawaryjną pracę i ciągły rozwój firmy, która przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu może stale powiększać zakres oferowanych usług.

Sprzęt to jednak nie wszystko! Ktoś musi go jeszcze obsłużyc. Zatrudniamy jedynie profesjonalistów z wieloletnim, zdobywanym na drodze doświadczeniem, którzy wiedzą jak użyć dostępny im sprzęt, a ponadto znają wiele różnorodnych technik niesienia pomocy, co ujawnia się przy pracy w ciężkich warunkach pogodowych lub o bardzo nieprzyjaznej porze dnia czy nocy. Nie robi nam różnicy nawet dzień tygodnia – nasza kadra jest gotowa do pracy 24/7.

Potrzeba Ci holownika? Zadzwoń!

Pomoc drogowa każdego dnia o każdej porze

Transport przy użyciu lawety

Dowóz paliwa do klienta

Spuszczanie paliwa źle zatankowanego

Niewielkie naprawy auta na miejscu awarii

Inne (telefonicznie udzielimy informacji czy będziemy Ci w stanie pomóc)