Pomoc Drogowa Rybnik

Poszukujesz Pomocy Drogowej w okolicy Rybniku?

Zadzwoń na całodobową infolinię!

Oferujemy także pomoc drogową z dojazdem
na terenie całej Polski jak również za granicą!

Autopomoc Rybnik

Większość ludzi kojarzy pomoc drogową z głównie jedną rzeczą – lawetą. Jest to jednak bardzo duże uogólnienie, ponieważ tak naprawdę do zakresu naszych usług należy jeszcze wiele, wiele więcej! Nie możemy zapominać o autoholownikach, jak również pozostałych usługach z dziedziny autopomocy.

W naszej firmie są to:

Dowóz paliwa do klienta

Jeżeli zabraknie Ci go na trasie możesz śmiało do nas zadzwonić, a przyjedziemy z kanistrem paliwa, które umożliwi Ci dalszą podróż!

Spuszczanie paliwa

Jeżeli zatankujesz je na stacji źle, a zdążysz się zorientować i uchronisz silnik przed zniszczeniem – jeden telefon do nas, a opróżnimy zbiornik z paliwem i możliwe będzie ponowne tankowanie.

Dowóz koła zapasowego

Jeżeli jeździsz samochodem na gaz to dotyczy Cię to pewnie nawet bardziej niż innych użytkowników drogi – nie masz koła zapasowego, a w oponie pojawiła się dziura? Dzwoń, a przyjedziemy z kołem zapasowym!

Drobne naprawy na miejscu zdarzenia

Jeżeli nie potrzeba wzywać autolawety to należy tego uniknąć! W naszej firmie staramy się nie naciągać klientów na zbędny wydatek i umożliwiamy naprawę samochodu tam, gdzie się ono zepsuło. Rzecz jasna nie jest to możliwe w każdej sytuacji, ale staramy się możliwie często pomóc bez użycia „ciężkiego sprzętu”.

Inne

Jeżeli potrzebnej usługi nie ma na powyższej liście nie musisz od razu panikować! Zadzwoń po szczegóły naszych usług, możliwe, że będziemy Ci w stanie mimo wszystko pomóc!

Stale rozszerzamy wachlarz oferowanych usług, dzięki czemu cała dziedzina Autopomocy nie kryje przed nami żadnych tajemnic!

Potrzebujesz kompleksowej autopomocy? Dzwoń!

Pomoc drogowa każdego dnia o każdej porze

Transport przy użyciu lawety

Dowóz paliwa do klienta

Spuszczanie paliwa źle zatankowanego

Niewielkie naprawy auta na miejscu awarii

Inne (telefonicznie udzielimy informacji czy będziemy Ci w stanie pomóc)